Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Engin Baytar'a af çıktı!

YazarMesaj
!!..SoyTaRı*kR4L..!!
•°o.O♥ ŧIK 4ÐM1Ñ♥ O.o°•
•°o.O♥ ŧIK 4ÐM1Ñ♥ O.o°•
!!..SoyTaRı*kR4L..!!

Engin Baytar'a af çıktı! Empty
MesajKonu: Engin Baytar'a af çıktı!   Engin Baytar'a af çıktı! I_icon_minitimeSalı Ekim 07, 2008 4:03 pm

Engin Baytar'a af çıktı!

Gençlerbirliği'nde disiplinsiz hareketleri nedeniyle kadro dışı bırakılan ve 100 bin YTL para cezası verilen Engin Baytar, bugün tüm camiadan özür dileyince, kulüp tarafından affedildi.
Tesislerde, kulüp genel menajeri Cem Onuk ve teknik direktör Mesut Bakkal ile bugün görüşen genç oyuncu, başta başkan İlhan Cavcav olmak üzere tüm camiadan özür dilediğini söyledi.
Son gelişmeler sonrasında kulübünün kendisine sahip çıktığını ifade eden Engin, ''Kulübüm bana kucak açtı. Çok pişmanım. Tüm camiadan özür diliyorum. Tüm yaşananlardan ders aldım. Bundan sonra herkes bambaşka bir Engin görecek. Bana yapılanlardan sonra benim de bunlara karşılık vermem lazımdı. Ben de kendime yakışanı yaptım ve bana sahip çıkan herkesten özür diledim'' diye konuştu.
Gençlerbirliği Teknik Direktörü Mesut Bakkal da görüşme sonrasında genç futbolcuya nasihat ederek bulunarak, ''Bu sana verilen son şans. Bunu iyi değerlendir ve kendini ispatla. Sana güvenenleri mahcup etme'' dedi. Engin Baytar'ın girişiminden sonra genç oyuncunun takımla birlikte idmanlara çıkacağı, ancak 100 bin YTL'lik para cezasının ise affedilmediği bildirildi.

Engin Baytar'a af çıktı!
1 sayfadaki 1 sayfası