Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Luis Aragones yönetime yüklendi

YazarMesaj
!!..SoyTaRı*kR4L..!!
•°o.O♥ ŧIK 4ÐM1Ñ♥ O.o°•
•°o.O♥ ŧIK 4ÐM1Ñ♥ O.o°•
!!..SoyTaRı*kR4L..!!

Luis Aragones yönetime yüklendi Empty
MesajKonu: Luis Aragones yönetime yüklendi   Luis Aragones yönetime yüklendi I_icon_minitimeSalı Ekim 07, 2008 4:46 pm

Luis Aragones yönetime yüklendi 21440

06 Ekim 2008 Pazartesi

Fenerbahçe'de zor günler geçiren Teknik Direktör Luis Aragones, içini İspanyol gazetecilere döktü!..

Turkcell Süper Lig'de dün akşam oynanan maçta Kayserispor'a 4-1 yenilerek hezimete uğrayan Fenerbahçe'de, Teknik Direktör Aragones, istediği transferlerin yapılamamasından yakındı!..

Maraton.com.tr'nin haberine göre; Milli maçlar nedeniyle lige verilen arada ülkesi İspanya'ya giden tecrübeli teknik adam, İspanyol gazetecilerin sorularını cevaplandırdı.

Aragones yapılan transferler ve Aurelio'nun gidişiyle ilgili sorular üzerine, "Aurelio'nun gitmesini hiç istemedim. Onun yerine bir çok isim önerdim ama hiçbiri alınamadı" diyerek yönetime sitemde bulundu!..

İspanyol teknik direktör, ligde alınan kötü sonuçlar sonrası istifa etmeyi düşünüp düşünmediğiyle ilgili bir soruyu ise "Bana Euro 2008'den sonra bir çok teklif vardı ama ben Fenerbahçe'yi seçtim. İstifam söz konusu değil. Kendim için 'Bıraktı, kaçtı, gitti' dedirtmem" diye yanıtladı.

1 sayfadaki 1 sayfası