Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Arrow En ağır cezayı vereceğim"

YazarMesaj
!!..SoyTaRı*kR4L..!!
•°o.O♥ ŧIK 4ÐM1Ñ♥ O.o°•
•°o.O♥ ŧIK 4ÐM1Ñ♥ O.o°•
!!..SoyTaRı*kR4L..!!

Arrow En ağır cezayı vereceğim" Empty
MesajKonu: Arrow En ağır cezayı vereceğim"   Arrow En ağır cezayı vereceğim" I_icon_minitimeSalı Ekim 07, 2008 3:59 pm

Bank Asya 1. Lig'de Karabükspor, deplasmanda Boluspor'u 2-0 mağlup etti. Karşılaşma sonrası Karabükspor'da galibiyet sevinci, Boluspor'da ise ilk 6 haftada alınan 4. mağlubiyetin üzüntüsü yaşandı. Karabükspor Yardımcı Antrenörü Metin İlhan, maç sonrası yaptığı açıklamada, "Puanlar için geldiğimiz Bolu'dan istediğimizi aldık. Hocamız olmadığı için takımın başında sahaya ben çıktım. Karşılaşmada iyi oynayan taraf bizdik ve hakederek 3 puanı kazandık. Rakibimiz Boluspor'un da puana ihtiyacı vardı, ancak kazanan biz olduk. Onlara oynayacakları maçlarda başarılar diliyorum. Biz de önümüzdeki maçlardan galibiyet alarak hedefimiz olan ilk 10 içine girmek istiyoruz" dedi. Maç sonunda taraftarların istifa sesleriyle soyunma odasına giden Boluspor Teknik Direktörü Serhat Güller ise, "Tek hedefimiz bu karşılaşmadan 3 puan almaktı. Ancak başaramadık. İşin aslına bakarsanız takım kötü oynamadı. Her iki takım da çok kötü değildi. Fakat haftalardır bir eksikliğimiz var. Bu eksik nerede onu bulmaya çalışıyoruz. Geçen sezon da aynı şeyleri yaşadık, ancak sonunda play-off maçları oynamaya hak kazandık. Daha önümüzde çok maç var. İnşallah puanlar alarak ligdeki yerimize ulaşacağız. Radikal kararlar alacağız" diye konuştu. Boluspor Kulüp Başkanı Necip Çarıkçı ise, futbolculara para cezası vereceklerini söyleyerek, "Malatyaspor mağlubiyetinden sonra Karabükspor'a da mağlup olduk. Hedefimiz galip gelmekti, ama beceremedik. Rakip attığı iki golle maçı kazanırken bizim futbolumuz beni memnun etmedi. İyi futbol oynamıyoruz. Futbolculara para cezasının yanı sıra en ağır cezayı vereceğim" dedi.

Arrow En ağır cezayı vereceğim"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tanımlı FenerbahÇe Teknİk DİrektÖrÜ Aragones: "kesİnlİkle İstİfa Etmeyİ DÜŞÜnmÜyorum"
» Tanımlı "Site İçi SEO ‘da Dikkat Edilmesi Gerekenler"
» Post G.Birliği'nde "2004 ruhu" dönüyor
» agir yarali..
» Tanımlı Erkekler "epe"de Fransız ambargosu!