Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tanımlı FenerbahÇe Teknİk DİrektÖrÜ Aragones: "kesİnlİkle İstİfa Etmeyİ DÜŞÜnmÜyorum"

YazarMesaj
!!..SoyTaRı*kR4L..!!
•°o.O♥ ŧIK 4ÐM1Ñ♥ O.o°•
•°o.O♥ ŧIK 4ÐM1Ñ♥ O.o°•
!!..SoyTaRı*kR4L..!!

Tanımlı FenerbahÇe Teknİk DİrektÖrÜ Aragones: "kesİnlİkle İstİfa Etmeyİ DÜŞÜnmÜyorum" Empty
MesajKonu: Tanımlı FenerbahÇe Teknİk DİrektÖrÜ Aragones: "kesİnlİkle İstİfa Etmeyİ DÜŞÜnmÜyorum"   Tanımlı FenerbahÇe Teknİk DİrektÖrÜ Aragones: "kesİnlİkle İstİfa Etmeyİ DÜŞÜnmÜyorum" I_icon_minitimeSalı Ekim 07, 2008 4:47 pm

Fenerbahçe Teknik Direktörü Luis Aragones, kesinlikle istifa etmek gibi bir düşüncesinin bulunmadığını söyledi. Fenerbahçe'nin kendi sahasında Kayserispor'u 4-1 mağlup olduğu karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Aragones, maçla ilgili fazla bir yorumun yapılmayacağını belirterek, "Yorum yapılacak bir durum yok. Rakip bizden çok iyiydi. Bu yüzden fazla konuşacak bir şey yok." diye konuştu. Bir basın mensubunun, "İstifa etmeyi düşünüyor musunuz ?" şeklindeki sorusuna İspanyol çalıştırıcı, "Burada bugün akşam maçı kaybettik. Kesinlikle istifa etmeyi düşünmüyorum. Buraya işler kötü gidince bırakıp gitmek için gelmedim. Kesinlikle böyle bir düşüncem yok. Benim burda bulunma amacım daha fazla çalışmaktır. Sonuna kadar çalışmayı düşünüyorum" dedi. Başka bir basın mensubunun "Yönetim istifa et derse istifa eder misiniz?" sorusuna ise Aragones, "Bu konuyu hiç düşünmedim. Böyle bir şey olursa düşünür müyüm bilmiyorum." diye cevap verdi. Karşılaşmada taraftarların "I love you Zico" tezahüratlarının yaptığının hatırlatılması üzerine İspanyol teknik adam, "Bu konu hakkında fazla söylenecek bir şey yok. İlerleyen haftalarda taraftarlar bu defa da 'seni seviyorum Aragones' diyeceklerdir" dedi. Deniz Barış'ın Şampiyonlar Ligi'nde Dinamo Kiev ile oynanacak maçta önce isminin kadroya yazıldığı daha sonra ise çıkarıldığı yönünde hafta içinde çıkan haberler üzerine de Aragones, "Bu konu sizin bildiğiniz gibi değildir. Bu konunun benle bir alakası da yoktur. Başka birisinin yapmış olduğu hatadır" KAFKAS: "FENERBAHÇE'Yİ YENMENİN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ" Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, Fenerbahçe'yi Şükrü Saracoğlu Stadı'nda yenmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Takımın Fenerbahçe'yi İstanbul'da 4-1 mağlup ettiği karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan genç teknik adam, Fenerbahçe gibi güçlü bir takımı yendikleri için mutlu olduklarını belirterek, "Oyun olarak istedikerimizi sahaya yansıttık. Arkaya attığımız toplarla hızlı oyuncularımızla gol bulmak istiyorduk ve bunu da gerçekleştirdik. UEFA Kupası'nda tur atlayadığımız için galibiyete ihtiyacımız vardı. Bunu da Fenerbahçe karşısında gerçekleştirdik. Ligde bu yıl yine üst sıralarda yer almak istiyoruz. Bu sene ucuz kaybettiğimiz Avrupa Kupaları'na tekrar katılmak için var gücümüzle çalışacağız" diye konuştu. Bir basın mensubunun "Bu kadar farklı bir skor bekliyor muydunuz ?" şeklindeki sorusuna ise Tolunay Kafkas, "Bu kadar rahat farka gideceğmizi düşünmüyordum. Pozisyonlar istediğimiz gibi oluştu. Hızlı oyuncularımıza savunmanın arkasına atıp başarılı olmak istiyorduk ve bunu gerçekleştirdik" dedi. Kafkas, ligi üst sıralarda tamamlamak ve Fortis Türkiye Kupası'nı bu yıl da kazanmak istediklerini sözlerine ekledi.[b]

Tanımlı FenerbahÇe Teknİk DİrektÖrÜ Aragones: "kesİnlİkle İstİfa Etmeyİ DÜŞÜnmÜyorum"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tanımlı Taraftardan İstifa Çağrısı
» Tanımlı Fenerbahçe İlkleri
» Luis Aragones yönetime yüklendi
» Tanımlı Erkekler "epe"de Fransız ambargosu!
» Dilmen Luis Aragones'in ipini çekti